Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа

Логін:
Пароль:

Поиск

Календар 

Музей волинської ікони

 

Мій профіль | Реєстрація | Вхід
Коференції


» Конференції » Конференція

ХХІІІІ Міжнародна наукова конференція "Волинська ікона: дослідження та реставрація"
19 - 20 жовтня відбулася ХХІІІ міжнародна наукова конференція «Волинська ікона: дослідження та реставрація», у якій взяли участь 34 вчених, мистецтвознавців, істориків, музейних працівників та реставраторів з України, Росії, Білорусії, Польщі. Серед учасників конференції – науковці з Інституту українознавства імені І. Крип’якевича та Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України, Харківської державної академії дизайну та мистецтв, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Національного музею у Львові імені А. Шептицького, Калузького обласного художнього музею (Росія), Центру досліджень білоруської культури, мови та літератури Національної академії наук Білорусі, Національного науково-дослідного реставраційного центру України, його Львівської та Одеської філій та інші. Виданий науковий збірник матеріалів конференції, ілюстрований кольоровими світлинами, більшість яких публікується вперше. Серед матеріалів збірника – статті з дослідження іконографії волинського іконопису, техніко-технологічних характеристик волинських ікон та церковного різьблення, з історії церков Волині, каталоги збірок сакрального мистецтва музеїв України.
У перший день учасники конференції працювали у Волинському краєзнавчому музеї, де відбулося пленарне засідання. Науковцям представили ряд видань 2015 - 2016 рр., зокрема, друге доповнене видання «Музей волинської ікони» – видавничий дім «АДЕФ - Україна», Ки
їв – 2016 р.
У другий день конференція продовжила роботу у Музеї волинської ікони, де учасники обговорили питання необхідності комплексного вивчення пам'яток іконопису з дослідженням техніко - технологічних характеристик, проведенням мистецтвознавчого та історичного аналізу. Учасники конференції ознайомилися з пам’ятками волинського іконопису, декоративної різьби і скульптури, що поповнили експозицію музею у 2016 р.

 
Категорія: Конференція | Додав: admin (21.10.2016)
Переглядів: 183 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018