Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа

Логін:
Пароль:

Поиск

Календар 

Музей волинської ікони

 

Мій профіль | Реєстрація | Вхід
Анонси


» Анонси


До Міжнародного дня музеїв.
Музей волинської ікони запрошує поціновувачів сакрального мистецтва 15 травня о14 год. на відкриття виставки "Імена написані на небесах". Ви побачите унікальні пам'ятки волинського іконопису з фондів музею та ознайомитися з іконами, що були відреставрованими у 2017-2018 рр.
 

6 травня о 16.00. у музеї відбудеться паломництво вірян Луцького екзархату УГКЦ до Холмської чудотворної ікони Богородиці. Експозиція музею працюватиме з  10.00.до 15.30.


Пам'яті митрополита Волинського і Луцького Ніфонта присвячується.


27 березня 2018 р.о 14 год. у Музеї волинської ікони відбудеться відкриття виставки "Великодній дивосвіт",

на якій будуть представлені сувенірні пасхальні яйця та пасхальні композиції, передані митрополитом музею.


Запрошуємо вшанувати пам'ять Великого Волинянина!


16 січня 2018 р. о 16 год. відбудуться «Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони» та презентація проекту «Ікона місяця. Пам’ятка з фондосховища»,

присвяченого 25-річчю Музею волинської ікони.

Колядки і щедрівки прозвучать у виконанні молодіжного хору «Умілєніє» Свято-Пантелеймонівського храму м. Луцька.

 

26 серпня 2018 р. Музей волинської ікони відзначатиме 25-річчя діяльності. Відкриття музею стало значною подією у науковому та культурному житті Волині і всієї України. З нагоди ювілею Волинський краєзнавчий музей оголосив 2018 рік – Роком Музею волинської ікони. Передбачено проведення міжнародної наукової конференції та науково-освітніх заходів, відкриття нових виставок, видання каталогів колекції, зміцнення матеріально-технічної бази музею.

Заходи до ювілею розпочинає презентація проекту «Ікона місяця. Пам’ятка з фондосховища», який передбачає експонування щомісячно однієї пам’ятки темперного і олійного живопису з фондів музею. Завданням цього проекту є знайомство відвідувачів з пам’ятками відреставрованої частини колекції, які ніколи не експонувалися і будуть представлені вперше. Відкриває проект ікона на полотні першої половини ХІХ ст. «Святий Василій Великий» з церкви Казанської ікони Богородиці с.Буцин Старовижівського району. Ікона була привезена експедицією Волинського краєзнавчого музею 1986 р. і відреставрована у Львівській філії ННДРЦУ 2015 р. Образ відзначається традиційною іконографією святого – зображений у повний зріст в архієрейському облаченні. Дарчий напис у нижній частині ікони свідчить про те, що ікона була написана для встановлення на північних дияконських вратах.

«Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони» започатковані у 2008 р. Хор Умілєніє» вперше заспівав Божественну Літургію у Свято-Пантелеймонівському храмі 3 липня 2001 року. Учасниками були учні недільної школи при Свято-Покровському храмі.. Першими керівниками колективу були Наталія Соловко, Оксана Ющик, Олена Марчук. Тривалий час хор був суто дівочим, сьогодні у ньому співають також юнаки. Нині регентом є Юлія Маслєннікова, викладач хорового диригування музичного відділу Луцького педагогічного коледжу. Учасниками хору є залюблені у духовний спів молоді люди різних професій. У репертуарі хору – давні візантійські розспіви, твори відомих композиторів-класиків Кирила Стеценка, Олександра Архангельського, Миколи Леонтовича, Павла Чеснокова, Артемія Веделя, сучасні духовні піснеспіви митрополита Іларіона Алфєєва та архімандрита Романа Підлубняка. Хор співає на богослужіннях у Свято-Пантелеймонівському храмі, у церквах і монастирях Волині, на благодійних концертах. Піснеспіви у виконанні хору звучали у Києво-Печерській Лаврі та традиційному концерті стародавніх українських колядок у Почаївській Лаврі.

 


6 січня 2018 р. о 16 год. у Музеї волинської ікони відбудуться Різдвяні зустрічі.

Духовні піснеспіви, колядки і щедрівки подарують слухачам учасники молодіжного хору "Умілєніє"

Свято- Пантелеймонівського храму м. Луцька.

Вхід вільний.


 

 

14 грудня 2017 року 14 год.у Музеї волинської ікони

відбудеться відкриття виставки "Сакральний живопис Володимира Жупанюка" та

презентація картини "Холмська Богородиця у подіях та фактах".

Запрошуємо  поціновувачів таланту Володимира Жупанюка на зустріч з  майстром!


19-20 ЖОВТНЯ 2017 р.

у зв'язку з проведенням на базі Музею волинської ікони  ХХIV  міжнародної наукової конференції "Волинська ікона : дослідження та реставрація"

19 жовтня музей прийматиме відвідувачів з 10 до 14 години  без екскурсійного обслуговування;

20 жовтня -   у звичному режимі:  з 10 до 18 години без екскурсійного обслуговування.

 


До уваги відвідувачів!

21 вересня 2017 р., у свято Різдва Пресвятої Богородиці, відбудеться паломництво вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату до Холмської Чудотворної ікони Богородиці.

Початок хресної ходи о 12.30 від Свято-Троїцького собору.

                       Музей приймає відвідувачів до 12.00


До уваги дослідників сакрального мистецтва Волині!

Термін подання матеріалів на XXIV міжнародну наукову конференцію

"Волинська ікона: дослідження та реставрація"

продовжено до 30 вересня 2017 р.

Конференція відбудеться 19-20 жовтня 2017 р.
Інформаційний лист опублікований  в розділі "Конференції"

 
 
 
 

 Музей волинської ікони запрошує на відкриття виставки "Небесне воїнство". Образи святих воїнів на волинських іконах XVII-XIX ст. з колекцій Музею волинської ікони та Державного історико-культурного заповідника м.Острога. Чекаємо лучан, гостей міста, усіх небайдужих до мистецтва іконопису 15 травня о 14 годині за адресою: м.Луцьк, вул.Ярощука, 5.


До уваги відвідувачів!

 До Міжнародного дня музеїв. 

14 травня 2017 р. у Музеї волинської ікони - День відкритих дверей.

Відвідувачі зможуть безкоштовно оглянути експозицію музею та виставки.


До Міжнародного дня музеїв

12 квітня 2017 р.  о 13 год.

Музей волинської ікони запрошує на презентацію відреставрованих унікальних документів XVII cт. на пергаменті ,  творів іконопису та олійного живопису XVIII - XIX ст. з колекцій Волинського краєзнавчого музею та Музею волинської ікони.

Ви зможете не тільки побачити унікальні пам'ятки, повернуті до життя руками реставраторів, а й поспілкуватися з фахівцями  Національного науково-дослідного центру України особисто. 


11 квітня 2017 р. о 14 год. Музей волинської ікони запрошує

на презентацію унікальної пам'ятки доби бароко - ікони «Христос у потирі» 1737 р., що на днях повернулася після реставрації у Національному науково-дослідному реставраційному центрі України. Художник-реставратор Ольга Фролова.

Ікона «Христос у потирі» є винятковим творому у волинському іконописі за своєю композиційною побудовою, алегоричним змістом та насиченістю символічними зображеннями.


 

Музей волинської ікони запрошує 

на відкриття виставки "Пасхальний сувенір від Анатолія Бойка" (м. Володимир- Волинський).

Ви зможете побачити оригінальні сувенірні пасхальні яйця, виконані у різних техніках - різьблення по яєчній шкаралупі, кування, інкрустація та ін.
Чекаємо Вас 6 квітня о 14 год. за адресою м. Луцьк. вул. Ярощука,5


30 грудня у Музеї волинської ікони згідно із графіком роботи (остання п'ятниця місяця) проводиться санітарний день. Експозиція не працюватиме. 


20 грудня о 12 годині у Музеї волинської ікони відбудеться презентація наукового збірника "Повернута із небуття. Ікона Холмської Богородиці"

за редакцією Анджея Ґіля, о. Мірослава Каліновського та Ігоря Скочиляса.

Книга   видана Люблінським  Католицьким Університетом в рамках публічного проекту «Соборна Україна та Київська традиція». Видання  містить статті 14 вчених з академічних та університетських установ  Польщі й України,  які пропонують нові авторські гіпотези щодо походження, історії побутування й фунціонального призначення Холмської Чудотворної ікони Богородиці .


 

   ХХІІІ міжнародна наукова конференція

«Волинська ікона: дослідження та реставрація»

відбудеться 19-20 жовтня 2016 року 

на базі Музею волинської ікони,

  відділу Волинського краєзнавчого музею,

           у м. Луцьку Волинської області.

 

Порядок роботи
ХХІІІ міжнародної наукової конференції
«Волинська ікона: дослідження та реставрація»

19 жовтня (середа)

Волинський краєзнавчий музей (м. Луцьк, вул. Шопена, 20)

 9.00-10.00     Реєстрація учасників конференції.

10.00-12.30    Відкриття конференції, пленарне засідання.

12.30-13.00    Перерва.

13.00-15.30    Пленарне засідання (продовження).

Музей волинської ікони (м. Луцьк, вул. Ярощука, 5)

16.00         Презентація виставки «Скарби землі Волинської». Пам’ятки волинського іконопису та церковного різьблення XVII – XVIII ст. з колекції Національного художнього музею України.

20 жовтня (четвер)

Музей волинської ікони (м. Луцьк, вул. Ярощука, 5)

10.00-15.00    Продовження роботи конференції.

15.00-17.00    Екскурсія «Луцьк стародавній».

Після 17.00   Від’їзд учасників конференції.

 


До уваги відвідувачів!    30 вересня - остання п'ятниця місяця - у Музеї волинської ікони - санітарний день. Експозиція не працює.


1-20 21-23

Copyright MyCorp © 2018