Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа

Логін:
Пароль:

Поиск

Календар 

Музей волинської ікони

 

Мій профіль | Реєстрація | Вхід
Анонси


» Анонси


Порядок роботи

XXV міжнародної наукової конференції

„Волинська ікона: дослідження та реставрація”

 

25 жовтня (четвер)

Волинський краєзнавчий музей,

м. Луцьк, вул. Шопена, 20

 

9.00-10.00 Реєстрація учасників конференції.

10.00-13.00 Відкриття конференції, пленарне засідання.

13.00-14.00 Перерва.

14.00-16.00 Урочиста академія, присвячена 25-річчю Музею волинської ікони.

16.00          Відкриття виставки «Врятована сакральна спадщина Волині».

 

26 жовтня (п’ятниця)

Музей волинської ікони

м. Луцьк, вул. Ярощука, 5

 

9.00-15.00 Огляд експозиції та виставок, секційні засідання, підведення підсумків

                роботи конференції

 

 

 

 

 

 


Запрошуємо поціновувачів сакрального мистецтва на презентацію виставкового проекту "Колекції Музею волинської ікони", присвяченого 25-річчю музею.
Подія відбудеться 21 серпня 2018 р. о 14 год. за адресою м. Луцьк, вул. Ярощука, 5.


До Міжнародного дня музеїв.
Музей волинської ікони запрошує поціновувачів сакрального мистецтва 15 травня о14 год. на відкриття виставки "Імена написані на небесах". Ви побачите унікальні пам'ятки волинського іконопису з фондів музею та ознайомитися з іконами, що були відреставрованими у 2017-2018 рр.
 

6 травня о 16.00. у музеї відбудеться паломництво вірян Луцького екзархату УГКЦ до Холмської чудотворної ікони Богородиці. Експозиція музею працюватиме з  10.00.до 15.30.


Пам'яті митрополита Волинського і Луцького Ніфонта присвячується.


27 березня 2018 р.о 14 год. у Музеї волинської ікони відбудеться відкриття виставки "Великодній дивосвіт",

на якій будуть представлені сувенірні пасхальні яйця та пасхальні композиції, передані митрополитом музею.


Запрошуємо вшанувати пам'ять Великого Волинянина!


16 січня 2018 р. о 16 год. відбудуться «Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони» та презентація проекту «Ікона місяця. Пам’ятка з фондосховища»,

присвяченого 25-річчю Музею волинської ікони.

Колядки і щедрівки прозвучать у виконанні молодіжного хору «Умілєніє» Свято-Пантелеймонівського храму м. Луцька.

 

26 серпня 2018 р. Музей волинської ікони відзначатиме 25-річчя діяльності. Відкриття музею стало значною подією у науковому та культурному житті Волині і всієї України. З нагоди ювілею Волинський краєзнавчий музей оголосив 2018 рік – Роком Музею волинської ікони. Передбачено проведення міжнародної наукової конференції та науково-освітніх заходів, відкриття нових виставок, видання каталогів колекції, зміцнення матеріально-технічної бази музею.

Заходи до ювілею розпочинає презентація проекту «Ікона місяця. Пам’ятка з фондосховища», який передбачає експонування щомісячно однієї пам’ятки темперного і олійного живопису з фондів музею. Завданням цього проекту є знайомство відвідувачів з пам’ятками відреставрованої частини колекції, які ніколи не експонувалися і будуть представлені вперше. Відкриває проект ікона на полотні першої половини ХІХ ст. «Святий Василій Великий» з церкви Казанської ікони Богородиці с.Буцин Старовижівського району. Ікона була привезена експедицією Волинського краєзнавчого музею 1986 р. і відреставрована у Львівській філії ННДРЦУ 2015 р. Образ відзначається традиційною іконографією святого – зображений у повний зріст в архієрейському облаченні. Дарчий напис у нижній частині ікони свідчить про те, що ікона була написана для встановлення на північних дияконських вратах.

«Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони» започатковані у 2008 р. Хор Умілєніє» вперше заспівав Божественну Літургію у Свято-Пантелеймонівському храмі 3 липня 2001 року. Учасниками були учні недільної школи при Свято-Покровському храмі.. Першими керівниками колективу були Наталія Соловко, Оксана Ющик, Олена Марчук. Тривалий час хор був суто дівочим, сьогодні у ньому співають також юнаки. Нині регентом є Юлія Маслєннікова, викладач хорового диригування музичного відділу Луцького педагогічного коледжу. Учасниками хору є залюблені у духовний спів молоді люди різних професій. У репертуарі хору – давні візантійські розспіви, твори відомих композиторів-класиків Кирила Стеценка, Олександра Архангельського, Миколи Леонтовича, Павла Чеснокова, Артемія Веделя, сучасні духовні піснеспіви митрополита Іларіона Алфєєва та архімандрита Романа Підлубняка. Хор співає на богослужіннях у Свято-Пантелеймонівському храмі, у церквах і монастирях Волині, на благодійних концертах. Піснеспіви у виконанні хору звучали у Києво-Печерській Лаврі та традиційному концерті стародавніх українських колядок у Почаївській Лаврі.

 


6 січня 2018 р. о 16 год. у Музеї волинської ікони відбудуться Різдвяні зустрічі.

Духовні піснеспіви, колядки і щедрівки подарують слухачам учасники молодіжного хору "Умілєніє"

Свято- Пантелеймонівського храму м. Луцька.

Вхід вільний.


 

 

14 грудня 2017 року 14 год.у Музеї волинської ікони

відбудеться відкриття виставки "Сакральний живопис Володимира Жупанюка" та

презентація картини "Холмська Богородиця у подіях та фактах".

Запрошуємо  поціновувачів таланту Володимира Жупанюка на зустріч з  майстром!


19-20 ЖОВТНЯ 2017 р.

у зв'язку з проведенням на базі Музею волинської ікони  ХХIV  міжнародної наукової конференції "Волинська ікона : дослідження та реставрація"

19 жовтня музей прийматиме відвідувачів з 10 до 14 години  без екскурсійного обслуговування;

20 жовтня -   у звичному режимі:  з 10 до 18 години без екскурсійного обслуговування.

 


До уваги відвідувачів!

21 вересня 2017 р., у свято Різдва Пресвятої Богородиці, відбудеться паломництво вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату до Холмської Чудотворної ікони Богородиці.

Початок хресної ходи о 12.30 від Свято-Троїцького собору.

                       Музей приймає відвідувачів до 12.00


До уваги дослідників сакрального мистецтва Волині!

Термін подання матеріалів на XXIV міжнародну наукову конференцію

"Волинська ікона: дослідження та реставрація"

продовжено до 30 вересня 2017 р.

Конференція відбудеться 19-20 жовтня 2017 р.
Інформаційний лист опублікований  в розділі "Конференції"

 
 
 
 

 Музей волинської ікони запрошує на відкриття виставки "Небесне воїнство". Образи святих воїнів на волинських іконах XVII-XIX ст. з колекцій Музею волинської ікони та Державного історико-культурного заповідника м.Острога. Чекаємо лучан, гостей міста, усіх небайдужих до мистецтва іконопису 15 травня о 14 годині за адресою: м.Луцьк, вул.Ярощука, 5.


До уваги відвідувачів!

 До Міжнародного дня музеїв. 

14 травня 2017 р. у Музеї волинської ікони - День відкритих дверей.

Відвідувачі зможуть безкоштовно оглянути експозицію музею та виставки.


До Міжнародного дня музеїв

12 квітня 2017 р.  о 13 год.

Музей волинської ікони запрошує на презентацію відреставрованих унікальних документів XVII cт. на пергаменті ,  творів іконопису та олійного живопису XVIII - XIX ст. з колекцій Волинського краєзнавчого музею та Музею волинської ікони.

Ви зможете не тільки побачити унікальні пам'ятки, повернуті до життя руками реставраторів, а й поспілкуватися з фахівцями  Національного науково-дослідного центру України особисто. 


11 квітня 2017 р. о 14 год. Музей волинської ікони запрошує

на презентацію унікальної пам'ятки доби бароко - ікони «Христос у потирі» 1737 р., що на днях повернулася після реставрації у Національному науково-дослідному реставраційному центрі України. Художник-реставратор Ольга Фролова.

Ікона «Христос у потирі» є винятковим творому у волинському іконописі за своєю композиційною побудовою, алегоричним змістом та насиченістю символічними зображеннями.


 

Музей волинської ікони запрошує 

на відкриття виставки "Пасхальний сувенір від Анатолія Бойка" (м. Володимир- Волинський).

Ви зможете побачити оригінальні сувенірні пасхальні яйця, виконані у різних техніках - різьблення по яєчній шкаралупі, кування, інкрустація та ін.
Чекаємо Вас 6 квітня о 14 год. за адресою м. Луцьк. вул. Ярощука,5


30 грудня у Музеї волинської ікони згідно із графіком роботи (остання п'ятниця місяця) проводиться санітарний день. Експозиція не працюватиме. 


20 грудня о 12 годині у Музеї волинської ікони відбудеться презентація наукового збірника "Повернута із небуття. Ікона Холмської Богородиці"

за редакцією Анджея Ґіля, о. Мірослава Каліновського та Ігоря Скочиляса.

Книга   видана Люблінським  Католицьким Університетом в рамках публічного проекту «Соборна Україна та Київська традиція». Видання  містить статті 14 вчених з академічних та університетських установ  Польщі й України,  які пропонують нові авторські гіпотези щодо походження, історії побутування й фунціонального призначення Холмської Чудотворної ікони Богородиці .


1-20 21-25

Copyright MyCorp © 2018