Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа

Логін:
Пароль:

Поиск

Календар 

Музей волинської ікони

 

Мій профіль | Реєстрація | Вхід
Анонси


» Анонси


 Музей волинської ікони запрошує на відкриття виставки "Небесне воїнство". Образи святих воїнів на волинських іконах XVII-XIX ст. з колекцій Музею волинської ікони та Державного історико-культурного заповідника м.Острога. Чекаємо лучан, гостей міста, усіх небайдужих до мистецтва іконопису 15 травня о 14 годині за адресою: м.Луцьк, вул.Ярощука, 5.


До уваги відвідувачів!

 До Міжнародного дня музеїв. 

14 травня 2017 р. у Музеї волинської ікони - День відкритих дверей.

Відвідувачі зможуть безкоштовно оглянути експозицію музею та виставки.


До Міжнародного дня музеїв

12 квітня 2017 р.  о 13 год.

Музей волинської ікони запрошує на презентацію відреставрованих унікальних документів XVII cт. на пергаменті ,  творів іконопису та олійного живопису XVIII - XIX ст. з колекцій Волинського краєзнавчого музею та Музею волинської ікони.

Ви зможете не тільки побачити унікальні пам'ятки, повернуті до життя руками реставраторів, а й поспілкуватися з фахівцями  Національного науково-дослідного центру України особисто. 


11 квітня 2017 р. о 14 год. Музей волинської ікони запрошує

на презентацію унікальної пам'ятки доби бароко - ікони «Христос у потирі» 1737 р., що на днях повернулася після реставрації у Національному науково-дослідному реставраційному центрі України. Художник-реставратор Ольга Фролова.

Ікона «Христос у потирі» є винятковим творому у волинському іконописі за своєю композиційною побудовою, алегоричним змістом та насиченістю символічними зображеннями.


 

Музей волинської ікони запрошує 

на відкриття виставки "Пасхальний сувенір від Анатолія Бойка" (м. Володимир- Волинський).

Ви зможете побачити оригінальні сувенірні пасхальні яйця, виконані у різних техніках - різьблення по яєчній шкаралупі, кування, інкрустація та ін.
Чекаємо Вас 6 квітня о 14 год. за адресою м. Луцьк. вул. Ярощука,5


30 грудня у Музеї волинської ікони згідно із графіком роботи (остання п'ятниця місяця) проводиться санітарний день. Експозиція не працюватиме. 


20 грудня о 12 годині у Музеї волинської ікони відбудеться презентація наукового збірника "Повернута із небуття. Ікона Холмської Богородиці"

за редакцією Анджея Ґіля, о. Мірослава Каліновського та Ігоря Скочиляса.

Книга   видана Люблінським  Католицьким Університетом в рамках публічного проекту «Соборна Україна та Київська традиція». Видання  містить статті 14 вчених з академічних та університетських установ  Польщі й України,  які пропонують нові авторські гіпотези щодо походження, історії побутування й фунціонального призначення Холмської Чудотворної ікони Богородиці .


 

   ХХІІІ міжнародна наукова конференція

«Волинська ікона: дослідження та реставрація»

відбудеться 19-20 жовтня 2016 року 

на базі Музею волинської ікони,

  відділу Волинського краєзнавчого музею,

           у м. Луцьку Волинської області.

 

Порядок роботи
ХХІІІ міжнародної наукової конференції
«Волинська ікона: дослідження та реставрація»

19 жовтня (середа)

Волинський краєзнавчий музей (м. Луцьк, вул. Шопена, 20)

 9.00-10.00     Реєстрація учасників конференції.

10.00-12.30    Відкриття конференції, пленарне засідання.

12.30-13.00    Перерва.

13.00-15.30    Пленарне засідання (продовження).

Музей волинської ікони (м. Луцьк, вул. Ярощука, 5)

16.00         Презентація виставки «Скарби землі Волинської». Пам’ятки волинського іконопису та церковного різьблення XVII – XVIII ст. з колекції Національного художнього музею України.

20 жовтня (четвер)

Музей волинської ікони (м. Луцьк, вул. Ярощука, 5)

10.00-15.00    Продовження роботи конференції.

15.00-17.00    Екскурсія «Луцьк стародавній».

Після 17.00   Від’їзд учасників конференції.

 


До уваги відвідувачів!    30 вересня - остання п'ятниця місяця - у Музеї волинської ікони - санітарний день. Експозиція не працює.


До уваги відвідувачів! 

21 вересня о 12.30  відбудеться паломництво віруючих

 Української Православної Церкви Київського Патріархату

до Холмської Чудотворної ікони Богородиці.

 


 26 травня о 15 годині у музеї відкривається виставка "Я захищав свій світ", де будуть представлені сакральні картини на склі та дереві,  виконані ветеранами АТО. Виставка є результатом втілення проекту "Арт Постріл," метою якого є адаптування ветеранів АТО до мирного життя, створення атмосфери психолого - емоційної трансформаціі через мистецтво. Започаткували благодійну ініціативу соціальної реабілітації ветеранів АТО засобами арт терапіі члени громадської організації «П’ятерня» (керівник та засновник: член Національної спілки художників України Тетяна Мялковська.

 


Музей волинської ікони пропонує інтерактивні екскурсії-квести для дошкільнят і дітей 1- 6 класів:

  - «Мова іконописного мистецтва»

 -«Образи святих воїнів на волинських іконах»

Співробітники музею познайомлять дітей  з давнім іконописом Волині, традицією зображення Христа Вседержителя, Богородиці, святих, символікою ікони. На прикладі конкретних зображень дітям надається можливість зробити власні маленькі відкриття, відчути себе спадкоємцями волинської іконописної спадщини. Екскурсія допоможе навчитися «читати» ікони, зрозуміти у чому полягає «мова» іконописного мистецтва, а також дізнатися про роль кольору у символічному вирішенні твору. У другій частині екскурсії діти виконують завдання з елементами гри.

Кожній віковій категорії відвідувачів пропонуємо свій варіант гри.

Замовлення приймаються заздалегідь.

 

 

 

 Copyright MyCorp © 2017